Районний семінар вчителів іноземної мови
27 лист. 2014
Вчителі розглянули питання ефективного використання інтерактивних форм роботи на уроках іноземної мови, рольових та ігрових ситуацій, ігор». Січкар Т.М., методист РМК, проаналізувала результати ЗНО-2014 року, окреслила основні завдання вчителя щодо підготовки учнів до ЗНО.
Вчитель іноземної мови Красно сільської ЗШ І-ІІІст. Костенко Н.А. підготувала презентацію з досвіду роботи, урок в 6 класі «Діти і спорт». З учнем 9 класу вчитель підготувала літературну хвилинку, під час якої діти читали на англійській мові вірші Т.Г. Шевченка, Ліни Костенко. На завершення учні заспівали гімн України англійською мовою.